|
Met Gods genade hopen we op donderdag 24 december onze kerstnacht in de Heineken Music Hall (HMH) te vieren.
Het zal een zeer feestelijke avond worden rond de geboorte van de Here Jezus Christus De HMH is met openbaar vervoer zeer gemakkelijk te bereiken. De HMH is op 100 meter loopafstand van het NS- en metrostation Amsterdam Bijlmer en de ArenA. Ook is er voldoende parkeergelegenheid aanwezig, let wel betaald parkeren. Klik hieronder voor een uitgebreide routebeschrijving.
Adres hoofdentree ArenA Boulevard 590 1101 DS Amsterdam
Routebeschrijving De Heineken Music Hall ligt aan de ArenA Boulevard 590 (1101 DS Amsterdam Zuidoost) vlakbij afrit Ouderkerk a/d Amstel op de A2 autosnelweg Utrecht-Amsterdam.
Vanaf Utrecht & Amsterdam - Komend vanaf de A2 uit zowel Amsterdam als Utrecht, neem afrit Transferium / Ouderkerk aan de Amstel / Amsterdam Zuidoost. - Aan het einde van de afrit gaat u linksaf en volgt u de borden P6. Vanaf Amersfoort A1 - Komend vanaf de A1 vanuit Amersfoort, neem afslag A9 richting Schiphol / Amstelveen. - Neem A2, Amsterdam afrit 1, Transferium. - Aan het einde van de afrit linksaf en volg de borden P6. - P6 is de parkeergarage onder de Heineken Music Hall.
Snel en eenvoudig de route van huis naar de Heineken Music Hall met de auto: www.maps.google.nl
Parkeren auto’s Transferium / P1 is de parkeergarage direct tegenover de Heineken Music Hall met een speciale ingang voor aangepaste invalidenauto’s hoger dan 2 meter en met meerdere invaliden-parkeerplaatsen. Heineken Music Hall bezoekers kunnen verder in alle omliggende parkeergarages parkeren. Alles is op loopafstand. Voor de parkeerplaatsen P1 (Transferium), P3 (naast Living Tomorrow), P4-P5 (Villa ArenA), P6 (Pathé, Heineken Music Hall), P10 (ArenA Plaza) en P19 (HES / ROC) zijn bij de Heineken Music Hall kassa tegen betaling uitrijkaarten verkrijgbaar. Voor meer informatie: www.bereikbaar.amsterdam.nl
Parkeren bussen Komend vanaf de A2 uit zowel Amsterdam als Utrecht neemt u afrit Transferium / Ouderkerk aan de Amstel / Amsterdam Zuidoost. Aan het einde van de afrit linksaf en volg de borden P-bus.
Openbaar vervoer De Heineken Music Hall is zeer gemakkelijk te bereiken met de metro en trein. Het NS en metrostations Amsterdam Bijlmer ArenA ligt op twee minuten loopafstand van de Heineken Music Hall.
Snel een eenvoudig de route van huis naar de Heineken Music Hall met het openbaar vervoer: www.9292ov.nl
Fietsenstalling Er is geen bewaakte fietsenstalling. Wel is er de mogelijkheid uw fiets te parkeren in de fietsenrekken op de ArenA Boulevard, o.a. voor de Pathé ArenA, de Decathlon en de Mediamarkt. |