DEZE WEEK
- MTC
- Sprekers
- Televisie Nederland
- 50 jaar
- Indonesië
- Miniconferentie
- Voor elkaar
- Vakantie
AGENDA WEEK 18
Maandag
10.00 uur Voorbede
18.00 uur MM Radio (102.4)
Woensdag
19.30 uur Power Hour of Intercession
Donderdag
10.00 uur Voorbede
Zondag
09:30 uur Samenkomst
12:15 uur Samenkomst
MARANATHA GEGEVENS
Adres Kerkgebouw
Hoek Cabot-/Vasco da Gamastraat
Amsterdam (nabij Mercatorplein)
Tel.: 020-616 46 89
klik hier voor de routebeschrijving
Samenkomsten
Woensdag 19:30
Zondag 09:30
Zondag 12:15
De samenkomsten vinden plaats in het kerkgebouw.
Adres Secretariaat
Meer en Vaart 318
1068 LG Amsterdam
Tel.: 020-667 58 58
Fax: 020-410 06 30
klik hier voor de routebeschrijving
Openingstijden Secretariaat
Maandag t/m vrijdag van
09:00 uur tot 16:30 uur
Internet
www.maranatha.nl
Youth: www.army-online.nl
e-mail: info@maranatha.nl
e-mail pastor: stanley@euronet.nl
Weblog pastor: pastor.maranatha.nl
Rekeningnummers
Postbank: 48 63 720
Bank: 46 10 95 440
Bank (bouwfonds):
50 12 82 890
WIJKGEMEENTEN
Almere
Zondag 09.30 uur
El Grecostraat 171
(Tussen de Vaarten)
Hoorn
Zondag 10.00 uur
Bouwsteen 1
(Oscar Romero School)
Purmerend
Zondag 13.00 uur
Leeghwaterpark 6
A'dam Zuid-Oost
Zondag 15.00 uur
Luthuliplein 11
(Engelse dienst)
MARANATHA TV
Zondag
12.00 uur Salto
Donderdag
13.00 uur Salto
MARANATHA TV GLOBAL
Vrijdag
12.00 uur TBN Europe
Zaterdag
13.00 uur Curaçao
18.00 uur Aruba
Zondag
08.00 uur Curaçao
13.00 uur Suriname
16.00 uur Curaçao
Overdenking
Bevrijding van vrees
"Vrees is de voorloper van veel ellende, de verwekker van slechte dingen. Vreesachtigheid is een houding die de mens in gevangenschap, verwarring en spanning brengt en die tot innerlijke conflicten en teleurstelling leidt" (Oral Roberts).
"Wat ik altijd heb gevreesd, is nu gebeurd. Ik vind geen vrede en geen stilte; rust ken ik niet, alleen ellende". (Job 3:25,26 - Het Boek)
Vrees is een van de grootste vijanden van de mens. Zij heeft een negatieve invloed op ons leven en maakt ons een gevangene van onszelf en van de omstandigheden. Vrees heeft te maken met verkeerd geloven, hetgeen doffe ellende tot gevolg heeft. Wie vrees en angst in het hart toelaat, geeft blijk van zijn twijfel of God wel in staat is in zijn situatie te voorzien. Vrees is niet alleen verkeerd, het kan ook gevaarlijk zijn. Veel mensen kunnen ervan getuigen dat de dingen waarvoor zij vreesden, hen inderdaad zijn overkomen. Hun leven zou anders gegaan zijn, indien zij in plaats van vrees, geloof en vertrouwen in God hadden toegelaten in hun hart, want God is niet veranderd. Hij zegt in Zijn Woord: "Wie in Mij zijn geloof bouwt, zal niet beschaamd uitkomen". (Romeinen 9:33) Wij kunnen vrees beschouwen als een macht, die onheil naar ons toetrekt. Bovendien kan vrees mensen verlammen, de moed in de schoenen doen zinken en tot depressiviteit leiden. Het is een ramp om met vrees en angst te moeten leven. Vrees en angst ontneemt ons de glans van het leven en maakt ons passief.
Wat de Here aangaat, hoeft niemand in vrees en angst te leven. Hij heeft ons een goede geest gegeven en geen geest van vrees. "Want God heeft ons niet gegeven een geest van lafhartigheid (vreesachtigheid), maar van kracht, van liefde en van bezonnenheid". (2 Timotheüs 1:7) En als God ons geen geest van vrees gegeven heeft, wie dan wel? Vult u het antwoord op deze vraag zelf maar in. God heeft ons een sterke geest van liefde gegeven. Waar de liefde voor God en het geloof in God overheerst, verdwijnt de vrees. In de liefde is er geen plaats voor angst en vrees. Laat dus geen angst of vrees toe in uw hart, maar bouw uw geloof op God, Die de Almachtige is, de Schepper van hemel en aarde. Ban de vrees voorgoed uit uw leven door in geloof het Woord van God te belijden, wetende dat de Here uw schaduw aan uw rechterhand is. (Psalm 121) Hij zal u niet verlaten en u niet begeven.
Hebt u vrees voor de dood? Ban die vrees uit in de Naam van Jezus en belijdt dat Jezus de dood heeft overwonnen.
Hebt u vrees voor bepaalde ziekten? Ban die vrees uit in de Naam van Jezus en belijdt dat wij door Zijn striemen genezing hebben ontvangen.
Hebt u vrees voor morgen? Belijdt dat uw toekomst in Gods hand is.
Wat voor vrees u ook hebt, ban haar uit in de Naam van Jezus en belijdt wat Gods Woord zegt over uw situatie. Belijdt en geloof dat u de overwinning hebt over elke situatie in uw leven.
Wij hebben vrijmoedigheid ontvangen in plaats van vrees. Weet wie u bent in Christus. U bent een kind van God, een koningskind, een heilige. De Here God staat aan uw kant. Belijd dat, geloof dat! Laat de Here de sterkste zijn in uw leven. Onze Here heeft alle macht in hemel en op aarde. Trek geen negatieve dingen naar u toe door vrees en angst toe te laten, maar open de deur van uw hart voor de Here door uw geloof in God met lofprijzing en aanbidding te belijden.
Bericht
MTC
Het Maranatha Training Centrum, de belangrijkste opleiding van Maranatha Ministries, begint met het nieuwe trainingsjaar op zaterdag 20 september van 09.30 tot 15.00 uur. Gelovigen die minstens één jaar bekeerd zijn, kunnen zich aanmelden via het aanmeldingsformulier, zie de Maranatha Infokamer. U kunt u ook telefonisch opgeven, 020-6675858 of per email, info@maranatha.nl.Om het u gemakkelijk te maken ligt er wederom op iedere stoel een inschrijfkaart.
Bericht
Sprekers
De komende zondag, 23 augustus, zullen twee gastpredikers het woord brengen in onze samenkomsten. In de eerste samenkomst van 09.30 uur hoopt apostel Humro Imanuel uit Suriname te spreken. In de middagdienst van 12.15 uur spreekt pastor John Grant uit Engeland. Op 30 augustus, in de middagdienst, verwachten wij pastor Greg Powe uit Florida, USA. Deze bekende pastor is enkele dagen in Nederland voor de ACC conferentie, “Leven in Overvloed” te Amersfoort. Pastor Powe heeft op aanbeveling van pastor Cecile Quamina reeds eerder gepredikt op de IMC conferentie van 2007. Hij leidt een gemeente van meer dan 10.000 mensen.
Bericht
Televisie Nederland
Op 30 augustus, aanvang 11.00 uur, is onze gemeente wederom te zien en te horen op de landelijke Nederlandse Televisie, Nederland 1. Er is geen nieuwe opname gemaakt, maar de dienst die enkele jaren geleden werd opgenomen, wordt wederom uitgezonden. Het één en ander vanwege kostenbesparing. De opname was bijzonder, dus verzoeken wij u vrienden en kennissen aan te sporen om rond dat tijd af te stemmen op Nederland 1. Zelf bent u in de eerste samenkomst of u maakt zich klaar om de middagdienst te bezoeken.Bericht
50 jaar
Oudste Michael Sweeb, één van de oudsten die pastor SL Hofwijks soms vervangt bij zijn afwezigheid, heeft op donderdag 13 augustus zijn 50e verjaardag herdacht. Bericht
Indonesië
Sr. pastor S.L. Hofwijks vertrekt, in gezelschap van br. Gilbert Thera, op 18 augustus naar Indonesië. Ook het echtpaar America, Patrick en Sherley, is betrokken bij deze reis, zij reizen echter niet met dezelfde vlucht. Wij hopen te vertrekken op dinsdag ongeveer 12.00 uur en hopen op woensdag 13.00 uur, Indonesische tijd, in Manadoo, Java, te zijn. De Sr. pastor zal zich vooral richten tot leiders van Manadoo en Jakarta. Deze reis is voorbereid en georganiseerd door de broeders Patrick America en Gilbert Thera.
Bidt voor ons, a.u.b.!
Bericht
Miniconferentie
Op D.V. 29 augustus en 5 september a.s. zullen Let´s Get Together en Youth Explosion een miniconferentie houden voor singles en zij die verkering hebben. Vanuit God´s woord gaan we thema´s behandelen over relaties. We zullen diverse thema’s behandelen met de volgende onderwerpen. Wachten op de ware; wie is de ware; hoe moeten wij ons hierop voorbereiden. Ook vragen op het moment dat je iemand ontmoet hoe gaan wij daar als christen mee om, zeker als je heel verliefd bent en waar moet je op letten als je elkaar leert kennen. Hoe is deze intimiteit. Ook willen we met u praten over hoe we met elkaar op een gezonde manier omgaan als je geen verkering met elkaar hebt.Noot: De BBQ middag van de Alleengaanden, die op 16 augustus gehouden zou worden, vindt geen voortgang.
Bericht
Voor elkaar
Een zuster van de gemeente is op zoek naar een gedegen damesfiets, eventueel voor een zachte prijs. Gegadigden kunnen haar bereiken op 06-20066810. Bericht
Vakantie
Br. Iwan IJzer en gezin zijn op 11 augustus met drie weken vakantie naar Suriname vertrokken. Br. IJzer is aardig hersteld van zijn sleutelbeenbreuk.Tony en Ann Lee A Fong zullen hun vakantie doorbrengen op Aruba. Ann is vandaag vertrokken en Tony hoopt dinsdag te vertrekken.
