DEZE WEEK
- Mug en olifant
- Afwezig
- Secretariaat
- Sprekers
- Overleden
- Indonesië
- Préhuwelijk
- Israëlreis 2010 bijeenkomst
- Geboren
- Zieken
- Suriname
- Verkiezingen
AGENDA WEEK 08
Maandag
10.00 uur Voorbede
18.00 uur MM Radio (102.4)
Woensdag
10.30 uur Seniorenclub
19.30 uur Power hour of
Intercession
Donderdag
10.00 uur Voorbede
19.30 uur Evangelisatie
Vrijdag
19.30 uur Youth ExplosionZondag
09.30 uur Samenkomst12.15 uur Samenkomst
MARANATHA GEGEVENS
Adres Kerkgebouw
Hoek Cabot-/Vasco da Gamastraat
Amsterdam (nabij Mercatorplein)
Tel.: 020-616 46 89
klik hier voor de routebeschrijving
Samenkomsten
Woensdag 19:30
Zondag 09:30
Zondag 12:15
De samenkomsten vinden plaats in het kerkgebouw.
Adres Secretariaat
Meer en Vaart 318
1068 LG Amsterdam
Tel.: 020-667 58 58
Fax: 020-410 06 30
klik hier voor de routebeschrijving
Openingstijden Secretariaat
Maandag t/m vrijdag van
09:00 uur tot 16:30 uur
Internet
www.maranatha.nl
e-mail: info@maranatha.nl
e-mail pastor: stanley@euronet.nl
weblog pastor:
stanleyhofwijks.web-log.nl
Rekeningnummers
Postbank: 48 63 720
Bank: 46 10 95 440
Bank (bouwfonds):
50 12 82 890
WIJKGEMEENTEN
Almere
Zondag 09.30 uur
El Grecostraat 171
(Tussen de Vaarten)
Hoorn
Zondag 10.00 uur
Bouwsteen 1
(Oscar Romero School)
A'dam Zuid-Oost
Zondag 15.00 uur
Luthuliplein 11
(Engelse dienst)
MARANATHA TV
Zaterdag
11.00 uur Family7
Zondag
12.00 uur Salto
Donderdag
13.00 uur Salto
MARANATHA TV GLOBAL
Vrijdag
12.00 uur TBN Europe
Zaterdag
13.00 uur Curaçao
Zondag
08.00 uur Curaçao
13.00 uur Suriname
16.00 uur Curaçao
Overdenking
Mug en olifant
We leven in een tijdperk waarin mensen graag overdrijven en de dingen anders voorstellen dan ze in werkelijkheid zijn. Sommigen kunnen het niet laten gebeurtenissen steeds weer op te blazen. Ze zijn als die predikers, die vertelden dat er in hun samenkomst 800 mensen waren, terwijl er in feite niet meer dan 300 waren. Het zijn mensen die belangrijk willen zijn in de ogen van anderen en liever liegen dan de waarheid te spreken. Ze spreken gewoon hun eigen "waarheid".
Het is heel jammer, maar zulke dingen gebeuren regelmatig, zonder dat men erbij stilstaat. Men merkt niet eens dat het nieuws aangedikt is. Vooral diegenen die zich haasten om nieuwtjes te verspreiden, maken zich hieraan schuldig. Daarom is het zeer gevaarlijk om een verhaal uit de mond van derden zomaar aan te nemen. Het wordt bijna altijd anders gebracht dan het geval is: òf er wordt wat aan toegevoegd òf er worden feiten weggelaten. Het is verstandig en ook Bijbels niet zomaar iets negatiefs of positiefs over een ander aan te nemen. In beide gevallen kan er sprake zijn van overdrijving. Indien een broeder of zuster u iets negatiefs over een ander vertelt, wees dan een christen en ga naar de persoon in kwestie om het na te gaan. Leen uw oor niet aan negatieve zaken en spreek ook niet negatief over anderen.
Roddelaars zijn namelijk verkeerd bezig. Roddelen en lasteren zijn twee aparte begrippen. Lasteren is leugens over een ander vertellen, waardoor zijn eer en goede naam geschonden wordt; roddelen is met een zeker genoegen iets dat men van iemand meent te weten, aan anderen te vertellen. Ook als u de waarheid zou spreken, is er sprake van roddelen indien dit achter de rug van de ander geschiedt. Iedereen maakt zich of heeft zich wel eens aan deze zonde schuldig gemaakt. Wie zegt dat hij nooit geroddeld heeft of nooit roddelt, is een grote leugenaar. Roddelen is een van de grootste vormen van liefdeloosheid en wie zich daarmee bezighoudt, handelt zeer onverantwoord. Men maakt graag van een mug een olifant en als u dat klakkeloos aanneemt, heeft u ook deel aan de zonde van die ander. De Bijbel waarschuwt ons daarvoor. Doe niet mee aan kwaadsprekerij; houd uw leven rein. Ga alle berichten zorgvuldig na, want voordat u het weet, wordt een duwtje doorverteld als zijnde een moord. Er zijn bepaalde gelovigen die, vanwege hun persoonlijke frustraties en verwondingen, verhalen "spannend" willen maken. Wie van een mug een olifant maakt, is een leugenaar. Niemand is ermee gebaat. Zonder uw kritiek of het opblazen van een mug tot een olifant zou het in de gemeente en in het leven van de individuele gelovigen een stuk makkelijker gaan. Houdt daar rekening mee. Het ware leven in Christus schenkt voldoening.
Bericht
Afwezig
Onze voorganger vertrekt dinsdag 23 februari voor enkele spreekbeurten naar Trinidad, via Paramaribo. Er is geen rechtstreekse vlucht naar Trinidad. Hij zal met Gods genade spreken in de gemeente van pastor Cecile Quamina te San Fernando.Op woensdag 3 maart hoopt hij weer terug te zijn in Nederland.
Br. Roberto Sweeb en zr. Carla Tevreden gaan ook naar Trinidad.
Bericht
Secretariaat
Het kantoor heeft afgezien van het aantrekken van een nieuwe medewerker, om de plaats van Sabrina Doorhof, die met zwangerschapsverlof is, in te nemen.Enkele vrijwilligers hebben aangeboden om op kantoor te helpen. We hebben hulp van pastora Eveline die 2 halve dagen helpt. Ook Saskia Prooijen helpt 2 dagen van de week. Daarnaast heeft Stella Saman een aantal taken van Sabrina overgenomen. De agenda van de pastors wordt door een paar broeders beheerd.
Bericht
Sprekers
Op zondag 28 februari spreekt bisschop Steve Meije in de morgendienst. In de middagdienst spreekt oudste John Uyleman.Bericht
Overleden
Wij gedenken zr. Nita Vroom die op 7 februari op de leeftijd van 76 jaar is overleden in Amsterdam. Deze bijzondere vrouw, die zeer actief was in de voorbede en de evangelisatie, was sinds 1988 betrokken in onze gemeente. Wij plaatsen haar foto in de Info omdat niet een ieder weet om wie het gaat.Bericht
Indonesië
Oudste Edward Thera, zijn vrouw Nina en de kinderen gaan van 24 februari tot 18 maart naar Indonesië. Ook br. en zr. Sodikromo zullen deel uitmaken van deze reis.Bericht
Préhuwelijk
Wij herinneren de aanstaande echtparen aan de laatste préhuwelijk bijeenkomst van zaterdag 27 februari. Tijdens deze bijeenkomsten willen we alle aanstaande echtparen zo goed mogelijk voorbereiden op hun huwelijk. De bijeenkomst begint om 09.30 uur en eindigt om ongeveer 13.30 uur.Bericht
Israëlreis 2010 bijeenkomst
Op zondag 28 februari vindt er na de middagdienst een bijeenkomst in onze kerk plaats voor allen, die geïnteresseerd zijn in de Israëlreis en ook voor degenen die meer over de reis willen weten, die wij van maandag 7 juni tot en met zaterdag 19 juni organiseren.Wij hopen dan vele plekken te bezoeken, die we niet eerder hebben aangedaan. Kortom we lopen in de gebieden waar onze Here Jezus heeft gelopen, de sfeer, die je meeneemt vanuit Jeruzalem, Galilea en andere plekken. Dit zal u zeker niet willen missen. U kunt zich nog opgegeven via het secretariaat.
Bericht
Geboren
Br. Samuel en zr. Sabrina geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun dochtertje op zaterdag 6 februari. Zij heet Ye’Nissi Kadesha Bethia.Bericht
Zieken
Zr. Linie Schlüsselburg is onlangs opgenomen in verzorgingshuis Cordaan Regio West aan de Louwesweg 10 – 1066 EC Amsterdam.Br. Frank Nieuwendam is opgenomen in verzorgingshuis Cordaan Regio Zuidoost, 4e etage, Anton de Komplein.
Bericht
Suriname
Oudste Alphons en zr. Lucia Lee A Fong zijn vrijdag 19 februari voor twee weken vakantie naar Suriname vertrokken. Oudste Alphons zal op een later tijdstip onze voorganger vergezellen naar Trinidad.Br. Henk en zr. Joyce Heesbeen zijn zaterdag 20 februari voor drie maanden vakantie naar Suriname vertrokken.
Br. en zr. Kartopawiro-Vasilda en br. en zr. Redmond-Slagveer hopen op 24 februari met vakantie naar Suriname te vertrekken. Ze hopen op 7 maart terug te zijn.
.jpg)